Bukmacher BetClic oferuje na start nowym graczom darmowy zakład bez ryzyka. Jeżeli okaże się, że pierwszy kupon został rozliczony jako przegrany to bukmacher dokona 100% zwrotu stawki. Chcąc skorzystać z tego bonusu należy wpisać kod promocyjny KOD510.

Darmowy kod promocyjny u bukmachera BetClic

Darmowy kod promocyjny u bukmachera BetClic

Oferta skierowana jest do wszystkich graczy, którzy wcześniej nie posiadali konta u bukmachera BetClic.

Warunki tej akcji są bardzo proste i czytelne, a co za tym nie idzie nie ma żadnych ukrytych punktów. Krok pierwszy jest to dokonanie rejestracji konta. Można to jedynie zrobić na stronie bukmachera www.betclic.pl. Ten proces nie zajmie graczom zbyt wiele minut, a poza tym nie jest on w żadnym stopniu skomplikowany, gdyż wystarczy podać tam swoje podstawowe dane, jak imię czy nazwisko.

Podczas rejestracji jest bardzo ważne wpisanie kodu promocyjnego KOD510. To sprawi, że bukmacher BetClic dokona aktywacji zakładu bez ryzyka. Należy pamiętać, że później już takiej możliwości nie będzie.

Darmowa gotówka na zakłady bukmacherskie bez wpłaty własnej. Kod promocyjny BETONLINE

Następnie pozostaje już tylko dokonanie wpłaty i zagranie pierwszego kuponu.

Gracz sam wybiera jakie zdarzenia znajdą się na kuponie. Bukmacher Betclic nie określa ilości zdarzeń czy ich typu.

Jeśli okaże się, że pierwszy kupon został rozliczony jako przegrany to bukmacher dokona zwrotu stawki za jaką został zagrany kupon.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułMistrzostwa Europy w siatkówce bonus do 500 PLN od BetClic
Następny artykułBetClic darmowa promocja Combi Crush
Darmowe bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce zakładów sportowych online. STS, Betclic, PZbuk i inni znani bukmacherzy oferują promocje bukmacherskie za darmo. Darmowe zakłady bez ryzyka, freebety i bonusy bez depozytu.