Specjalny pakiet powitalny każdemu graczowi oferuje legalny bukmacher STS za typowanie NBA. Wystarczy zagrać dowolny kupon, aby liczyć na premię nawet o wartości 20 PLN za każdy zakład!

Darmowe 20 PLN na każdy finał NBA od STS!

Darmowe 20 PLN na każdy finał NBA od STS!

A śmiało można powiedzieć, że emocji podczas starć finałowych w najbardziej elitarnych rozgrywkach koszykarskich, czyli NBA nie brakuje. W dodatku zmierzą się ze sobą dwie najlepsze drużyny sezonu: Phoenix Suns – Milwaukee Bucks.

Z tej okazji każdy z użytkowników może skorzystać z oferty promocyjnej „Bonus na finały NBA do 140 PLN”. Chcąc z niej skorzystać należy się do niej zapisać na stronie www.STS.pl. Wspomniana oferta aktywna jest wyłącznie podczas trwania spotkań finałowych w NBA.

Bonus na finały NBA do 140 PLN

Legalny bukmacher STS w ramach promocji „Bonus na finały NBA do 140 PLN” dopuszcza jedynie kupony pojedyncze lub wielozdarzeniowe, na których musi znajdować się co najmniej jeden typ związany z meczami finałowymi NBA.

Kurs łączny zakładu nie może być mniejszy niż 1.85, zaś stawka minimalna to 50 PLN.

Fortuna bonus na start

Gracz, który spełnił powyższe warunki promocji może liczyć na bonus o wartości 20 PLN za zagrany kupon. Każdy z użytkowników może zagrać jeden kupon w dniu meczowym.

Aktualny kod promocyjny w STS 2021:

Bukmacher STS oferuje każdemu graczowi na sam start najnowszy pakiet powitalny, w którym to można liczyć na bonus o wartości 29 PLN bez wpłaty własnej oraz premię równowartości depozytu do 1200 PLN.

Chcąc skorzystać z powyższych bonusów trzeba wpisać kod promocyjny –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. A jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykuł40 PLN od Betclic na mecze tenisowe. Bonus online od Betclic
Następny artykułBonus dla typerów za typowanie eliminacji do europejskich pucharów
Darmowe bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce zakładów sportowych online. STS, Betclic, PZbuk i inni znani bukmacherzy oferują promocje bukmacherskie za darmo. Darmowe zakłady bez ryzyka, freebety i bonusy bez depozytu.