Zakłady bukmacherskie Superbet bez oferują wszystkim użytkownikom specjalną ofertę na start. Bowiem każdy typer może liczyć na bonus powitalny, który wynosi, aż 584 PLN. I co ważne w tym wszystkim nie trzeba wpisywać żadnego hasła promocyjnego, ani kodu.

584 PLN tyle do odebrania w nowej promocji Superbet

584 PLN tyle do odebrania w nowej promocji Superbet

Jednak warto jest zaznaczyć, że w skład pakietu powitalnego u legalnego bukmachera Superbet wchodzą 34 PLN za rejestrację bez wpłaty, premię za depozyt do 50 PLN i tydzień obstawiania bez ryzyka.

Extra 34 PLN na start bez wpłaty własnej:

Na pierwsze środki każdy gracz będzie mógł już liczyć po założeniu konta na stronie www.Superbet.pl. Cały ten proces jest niezwykle prosty i czytelny, ponieważ wystarczy podać tam swoje podstawowe dane.

Wówczas na konto typera trafi darmowe 34 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie i to bez żadnej wpłaty.

Bonus za depozyt do 50 PLN:

Zaznaczyć jest warto, że każdy gracz może liczyć na kolejne darmowe środki po dokonaniu depozytu. Wówczas otrzyma on premię równowartości wpłaty, aż do 50 PLN.

Darmowa gotówka na zakłady bukmacherskie. Kod promocyjny BETONLINE

Pewne 500 PLN na start:

Dodatkowo to nie wszystko. Niezwykle ciekawą propozycją jest to, że przez tydzień od momentu rejestracji każdy gracz może obstawiać mecze bez ryzyka przegranej gotówki.

Po siedmiu dniach zostanie podliczona kwota za przegrany kupony przez bukmachera Superbet PL i dokonaniu zwrot tej wartości. Dodać jest warto, że każdy użytkownik może liczyć nawet na 500 PLN.


Bukmacher Superbet zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.

Poprzedni artykułPromocja na sztuki walki w w Betclic. Extra 40 PLN dla typerów.
Następny artykułTypuj PKO Ekstraklasę i wygrywaj ekstra kasę. Pula nagród 10 000 PLN.
Darmowe bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce zakładów sportowych online. STS, Betclic, PZbuk i inni znani bukmacherzy oferują promocje bukmacherskie za darmo. Darmowe zakłady bez ryzyka, freebety i bonusy bez depozytu.