Od 13 do 15 grudnia zostanie rozegrana dziewiętnasta kolejka PKO Ekstraklasy. Z tej okazji bukmacher BetClic przygotował promocję swoim graczom „Piłkarski Jackpot”. Z łączną pulą nagród 10 000 PLN.

„Piłkarski Jackpot” u bukmachera BetClic

„Piłkarski Jackpot” u bukmachera BetClic

Z tej oferty może skorzystać każdy gracz, który posiada aktywne konto u legalnego bukmachera BetClic Polska, a poza tym wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Promocja aktywna jest graczom do 13 grudnia do godz. 18:00. Typer, który chce wziąć w niej udział musi się do niej zapisać. Dokonać tego można wyłącznie na stronie bukmachera BetClic.pl, a następnie w zakładce tej akcji.

Podczas tej akcji kwalifikują się wyłącznie kupony AKO, na którym będą znajdować się wyłącznie osiem zdarzeń z dziewiętnastej kolejki PKO Ekstraklasy!

W ramach tego konkursu bukmacher BetClic dopuszcza zdarzenia podstawowe, tj. wygrana gospodarzy/gości lub remis.

Ciekawych potyczek nie zabraknie w tej serii zmagań, ponieważ przed nami takie pojedynki jak chociażby Legia Warszawa vs Wisła Płock, Śląsk Wrocław vs Lech Poznań, Wisła Kraków vs Pogoń Szczecin.

betfan kod promocyjny

Stawka każdego zakładu musi wynieść nie mniej niż 10 PLN. Trzeba jednak mieć na uwadze fakt, że z tej promocji wykluczone są kupony, które zostały zawarte za środki bonusowe.

Warto jest mieć na uwadze fakt, że każdy gracz w ramach tej promocji może zagrać maksymalnie dziesięć kuponów.

Gracz, który poprawnie wytypował dziesięć spotkań dziewiętnastej kolejki PKO Ekstraklasy oprócz wygranej weźmie udział w podziale nagrody głównej, która wynosi 10 000 PLN. Zostanie ona podzielona pomiędzy typerami, których kupon został rozliczony jako wygrany i spełnia powyższe warunki promocji.

Kod na start u bukmachera BetClic

Legalny bukmacher BetClic oferuje nowym swoim graczom bonus powitalny w postaci Cashbacku. Chcąc z niego skorzystać wystarczy jedynie wpisać kod promocyjny „KOD510”.

Wówczas pierwszy zakład jak okaże się przegrany to żadna strata. Bowiem cała kwota wróci na konto gracza, aż do 510 PLN. W przypadku wygranej cała wartość trafi do typera.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBetClic: konkurs świąteczny z nagrodami. Pula nagród 15 000 PLN.
Następny artykułNBA bonus od legalnego bukmachera BetClic
Darmowe bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce zakładów sportowych online. STS, Betclic, PZbuk i inni znani bukmacherzy oferują promocje bukmacherskie za darmo. Darmowe zakłady bez ryzyka, freebety i bonusy bez depozytu.