Specjalna ofertę promocyjna każdemu graczowi oferuje legalny bukmacher STS Polska. Wystarczy obstawiać zakłady z oferty LIVE, aby codziennie otrzymywać darmowe bonusy za wygrane zakłady.

Ekstra 35 PLN za grę LIVE

Ekstra 35 PLN za grę LIVE

Śmiało można powiedzieć, że życie bukmacherskie pomału „staje na nogi”. Wynika to przede wszystkim z tego, że większość rozgrywek wraca do gry i tym samym to wszystko przekłada się na oferty bukmacherów.

Naprzeciw graczom wychodzi legalny bukmacher STS online, który w swojej ofercie posiada specjalną akcję, tj. „Ekstra 35 PLN”, a dostępna jest ona do 7 czerwca.

Chcesz skorzystać z tej oferty? To pamiętaj, że pierwszą czynnością, jaka trzeba wykonać jest to zalogowanie się na swoje konto na www.STS.pl, a następnie trzeba kliknąć w guzik „Dołącz”, który znajduje się w zakładce tj oferty.

Typuj i wygrywaj bonusy

Dopuszczone przez bukmachera STS kupony w ofercie „Ekstra 35 PLN” to wyłącznie zakłady AKO, których kurs całkowy nie może być mniejszy niż 2.50.

Gracz sam wybiera z jakiej dyscypliny będą to zdarzenia, ale trzeba mieć na uwadze, że obowiązkowo muszą one pochodzić z oferty „na żywo”.

Darmowa gotówka na zakłady bukmacherskie. Kod promocyjny BETONLINE

Stawka minimalna zakładu to 20 PLN. Jednak na uwadze trzeba mieć fakt, że wszystkie kupony zawarte za środki bonusowe nie są objęte wspomnianą promocją.

Każdego dnia w czasie trwania tej akcji wszyscy użytkownicy mogą liczyć na bonus o wartości 5 PLN. Pod warunkiem, że zakład okazał się wygrany i spełnia powyższe warunki regulaminu.

Bonus bez depozytu 2020 w STS:

Wszyscy nowi użytkownicy, którzy dokonają rejestracji konta u bukmachera STS mogą na start mogą otrzymać łączny bonus o wartości 1229 PLN. Trzeba jednak mieć na uwadze, że pakiet powitalny będzie aktywny graczom wyłącznie wtedy, gdy wpiszą oni specjalne hasło promocyjne –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.

To sprawi, że po poprawnym przejściu procesu werfikacji danych gracz otrzyma pewne 29 PLN i to bez dokonywania żadnego depozytu. W dodatku to nie wszystko. Po dokonaniu pierwszej wpłaty użytkownik otrzyma bonus jej równowartości, aż do 1200 PLN.

Jednak warto jest mieć na uwadze, że bukmacher STS w swojej ofercie chociażby usługę Betgames, czy gry karciane na żywo, gdzie to można grać za prawdziwe pieniądze. I to co najważniejsze legalnie. Dostępny jest tak chociażby poker.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich

Poprzedni artykułTyper Bundesligi. Piłkarski Jackpot w Betclic z pulą 30 000 PLN.
Następny artykułDarmowy bonus dla graczy za wpłatę od STS.
Darmowe bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce zakładów sportowych online. STS, Betclic, PZbuk i inni znani bukmacherzy oferują promocje bukmacherskie za darmo. Darmowe zakłady bez ryzyka, freebety i bonusy bez depozytu.