Jedna z aktywnych promocji legalnego bukmachera eFortuna online to „Nowe Happy Hours – bez stawki minimalnej”. W ramach tej promocji każdy gracz może wygrywać więcej, ponieważ zakłady są bez podatku. Wystarczy zawrzeć kupon, na którym będą znajdować się minimum trzy zdarzenia, aby zakład był objęty promocją.

Kupony bez podatku

Kupony bez podatku w Efortunie

Z oferty promocyjnej „Nowe Happy Hours – bez stawki minimalnej” może skorzystać każdy użytkownik, który posiada zweryfikowane konto u legalnego bukmachera eFortuna, a dodatkowo wcześniej dokonał co najmniej jednej wpłaty. Akcja twa do odwołania i swojego udziału nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani się zapisywać.

Warunkiem koniecznym jest wyłącznie dodanie do kuponu bonusu kursowego „Happy Hours”, który znajduje się bocznym menu strony. Dodatkowo warto jest mieć na uwadze, że każdy gracz w ramach tej ofer może zagrać dowolną ilość kuponów.

„Happy Hours” u bukmachera eFortuna

Należy mieć na uwadze, że w ramach tej akcji promocyjnej kwalifikują się wyłącznie zakłady:

  • AKO lub MAXIKOMBI
  • muszą znajdować się co najmniej trzy zdarzenia, a kurs każdego z nich nie może być mniejszy niż 1.30
  • wyłącznie typy z oferty przedmeczowej, które mogą pochodzić z każdej dyscypliny

Typer sam wybiera stawkę zakładu. Jenak trzeba mieć na uwadze, że wykluczone są wszystkie kupony zawarte za środki bonusowe.

Darmowa gotówka na zakłady bukmacherskie. Kod promocyjny BETONLINE

Kod promocyjny u bukmachera eFortuna. Bonus bez wpłaty własnej

Każdy nowy gracz bukmachera eFortuna online na start może otrzymać 20 złotych i to bez dokonywania żadnej wpłaty. Wystarczy jedynie wpisać hasło promocyjne „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym.

Poza tym to nie wszystko. Po dokonaniu pierwszej wpłaty może liczyć na:

  • premie równowartości wpłaty do 100 złotych
  • pierwszy zakład bez ryzyka do 115 złotych.

Warto jest pamiętać, że wszystkie punkty stacjonarne bukmacherów są zamknięte. To wszystko sprawia, że typerzy wyłącznie mogą mecze obstawiać w internecie.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonus 25 złotych dla każdego gracza od STS Betgames. Poker online w Polsce.
Następny artykułTypuj wirtualne sporty oraz Betgames i wygrywaj nagrody u bukmachera STS. Pula nagród 15 000 PLN
Darmowe bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce zakładów sportowych online. STS, Betclic, PZbuk i inni znani bukmacherzy oferują promocje bukmacherskie za darmo. Darmowe zakłady bez ryzyka, freebety i bonusy bez depozytu.