Bukmacher Fortuna zwiększa swoim graczom wygrane na zakłady LIVE o 10%. Wystarczy zagrać kupon, aby cieszyć się z większej u tego operatora i tak do końca lipca.

O 10% większe wygran u bukmachera Fortuna

O 10% większe wygrane u bukmachera Fortuna

Oferta skierowana jest do wszystkich graczy, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera Fortuna, a dodatkowo wcześniej dokonali co najmniej jednej wpłaty.

Warto jest pamiętać, że promocja aktywna jest dla graczy codziennie, ale w godzinach 13:30 – 14:00; 15:30 – 16:00; 20:30 – 21:00 i tak do 31 lipca. To sprawia, że swojego udziału tej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać. Warunek podstawowy to jest zagranie kuponu właśnie w tych godzinach.

Poza tym na kuponie muszą znaleźć się tylko zdarzenia z oferty LIVE. Bukmacher wymaga, żeby na kuponie AKO lub Maxikobi znalazły się co najmniej trzy zdarzenia. Kurs zarówno minimalny jak i maksymalny nie jest określony!

Stawka za jaką musi zostać zagrany kupon nie może być wyższa niż 500 PLN.

Jednak chcąc liczyć na większą wygraną należy dodać do kuponu opcję „Bonus 10% Live”.

Należy pamiętać, że bukmacher wyklucza z promocji wszystkie kupony z wykorzystaną opcją „Early Cash Out”.

Po spełnieniu tych punktów bukmacher automatycznie zwiększy wygraną o 10% o ile kupon został rozliczony jako wygrany.

Bonus na grę bez wpłaty wpłaty

Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta u tego bukmachera to dobra okazja jest, żeby je założyć. Ponieważ ten operator przyznaje darmowy bonus w wysokości 20 PLN na zakłady bukmacherskie bez dokonanie wpłaty. Należy natomiast wpisać kod promocyjny BETONLINE.

Dodatkowo po pierwszej wpłacie można liczyć na takie bonusy jak zakład bez ryzyka oraz równowartości pierwszej wpłaty. W formie bonusu można otrzymać nawet 1000 PLN.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułForbet zmniejsza przegrane na polskie zespoły w Pucharach
Następny artykułBonus do 1000 PLN na start u bukmachera BetClic
Darmowe bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce zakładów sportowych online. STS, Betclic, PZbuk i inni znani bukmacherzy oferują promocje bukmacherskie za darmo. Darmowe zakłady bez ryzyka, freebety i bonusy bez depozytu.