Masz zamiar typować spotkania finałowe podczas Wimbledonu? Jeżeli tak, to warto jest skorzystać z promocji bukmachera Forbet, który to zmniejsza ryzyko przegranej.

Legalny bukmacher Forbet promocja na mecze finałowe Wimbledonu

Legalny bukmacher Forbet promocja na mecze finałowe Wimbledonu

Akcja skierowana jest do wszystkich typerów, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera Forbet, a poza tym wcześniej dokonali co najmniej jednej wpłaty.

Z promocji można skorzystać do soboty do godz. 14:00. I chcąc w niej udział właśnie do tego momentu należy zagrać kupon, na którym muszą znaleźć się jedynie dwa spotkania: Halep vs S. Wiliams oraz Djoković vs Federer.

Zdarzenia jakie wybierze gracz są dowolne. Jednak kurs każdego typu na kuponie nie może być mniejszy niż 1.50, zaś kurs łączny musi wynieść co najmniej 2.50. Warto jest pamiętać, że wszystkie kupony systemowe są wykluczone z tej akcji.

Stawka za jaką zostanie zawarty kupon musi wynieść dokładnie 199 PLN. Jednak należy pamiętać, że kupony, które zostaną zagrane za środki bonusowe automatycznie są wykluczone z tej akcji.

Jeżeli zagrany kupon spełnia powyższe warunki promocji, a zostanie rozliczony jako przegrany to bukmacher Forbet dokona zwrotu 100% stawki.

Darmowa gotówka na zakłady bukmacherskie. Kod promocyjny BETONLINE

Jeden typer może zagrać jeden kupon.

Zwrot w formie środków bonusowych trafi na konto typera najpóźniej do poniedziałku 15 lipca do godz. 16:00.

Bonus nawet do 2050 PLN u bukmachera Forbet na start

Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta u tego bukmachera to jest to dobra okazja, żeby je założyć. Ponieważ ten operator zwiększa trzy pierwsze depozyty po rejestracji konta:

  • pierwszy depozyt 100% od wpłaty – maksymalny bonus 1000 PLN
  • drugi depozyt 75% od wpłaty – maksymalny bonus 500 PLN
  • trzeci depozyt 50% od wpłaty – maksymalny bonus 500 PLN

Maksymalnie można otrzymać kwotę do 2000 PLN.

Dodatkowo użytkownik który wpisze podczas rejestracji kod promocyjny BETONLINE otrzyma dodatkowo 50 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonus do 1000 PLN na start u bukmachera BetClic
Następny artykułDarmowy bonus do 200 PLN za depozyt u bukmachera LvBet
Darmowe bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce zakładów sportowych online. STS, Betclic, PZbuk i inni znani bukmacherzy oferują promocje bukmacherskie za darmo. Darmowe zakłady bez ryzyka, freebety i bonusy bez depozytu.