Bukmacher eFortuna oferuje wszystkim swoim graczom specjalną ofertę promocyjną „Bezpiecznik na KSW 55”. Wystarczy zagrać dowolny zakład, aby w przypadku przegranej otrzymać bonus.

Pewne 30 PLN dla graczy na KSW 55
  • Pewne 30 PLN dla graczy na KSW 55

Śmiało można powiedzieć, że gala KSW 55 zapowiada się bardzo ciekawie, ponieważ emocji w niej nie zabraknie. Przed nami przecież takie walki Askham vs Khalidov, Materla vs Ilic, Stasiak vs Surdyn.

Promocja „Bezpiecznik KSW” u bukmachera eFortuna dostępna jest graczom wyłącznie w dniu 10 października. A swojego udziału w niej nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani się zapisywać.

Pewne 30 PLN na KSW 55

Dopuszczone przez bukmachera zakłady w promocji „Bezpiecznik na KSW 55” są to kupony SOLO, AKO i MAXIKOMBI, które muszą zostać zawarte za co najmniej 60 PLN.

Wymóg konieczny w tej promocji jest taki, ze na kuponie musi znajdować się co najmniej jedno zdarzenie z KSW 55 z oferty przedmeczowej.

Darmowa gotówka na zakłady bukmacherskie. Kod promocyjny BETONLINE

Warto wiedzieć, że na kuponie mogą znajdować się typy z innych dyscyplin, ale obowiązkowo muszą zostać rozliczone najpóźniej do 12 października do godz. 09:00.

Zakłąd okazał się wygrany. to super. Cała kwota trafi na konto typera. W przypadku przegranej użytkownik otrzyma bonus o wartości 30 PLN. Najlepszy bukmacher w Polsce oferuje bardzo często atrakcyjne dla typerów promocje i bonusy, warto obserwować nasz blog i wyczekiwać nowych bonusów.

Kod promocyjny w eFortunie 2020

Bukmacher eFortuna online w swojej ofercie powitalnej posiada niezwykle ciekawy pakiet powitalny, w którym to gracze już na sam początek mogą otrzymać extra środki.

Bowiem za dokonanie rejestracji i wpisanie hasła promocyjnego –>> BETONLINE gracz otrzyma 20 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie i to bez wpłaty własnej.

Na premię do 2000 PLN może liczyć natomiast ten typer, który dokona pierwszej wpłaty na swoje konto. W dodatku to nie wszystko, ponieważ gracz będzie mógł jeszcze skorzystać z Cashbacku, czyli pierwszego zakładu bez ryzyka do 210 PLN.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułLegalny bukmacher STS zmniejsza przegrane graczom na LM i LE
Następny artykułBonusy dla typerów PKO Ekstraklasy w Betclic. Pula nagród 40 000 PLN
Darmowe bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce zakładów sportowych online. STS, Betclic, PZbuk i inni znani bukmacherzy oferują promocje bukmacherskie za darmo. Darmowe zakłady bez ryzyka, freebety i bonusy bez depozytu.